Na sociálnej sieti Facebook sa iba pred okamihom objavil šokujúci príspevok, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako z najhoršieho sna. Istá slečna našla ležať svojho psíka v predajni okuliarov, pričom v prvom momente bola presvedčená, že jej šteniatko sa stalo obeťou zlodejov.

Život píše rôzne príbehy a na aktuálny víkend zaiste do smrti nezabudne istá Slovenka, ktorá našla ležať svojho psíka v katastrofálnom stave. Potom, čo ho nechala osamote, bola po návrate po neho presvedčená, že ju vykradli zlodeji, pričom si za obeť vybrali nevinné stvorenie. Žena sa okamžite rozbehla k šteniatku a nestačila sa čudovať.

Ako sa totiž uvádza v príspevku, malý maškrtník sa nestal terčom násilia, ale páchateľom bol on sám. „Bližším vyšetrovaním bolo zistené, že pes zlikvidoval iba lekvár a potom si len zriemol. Okrem lekváru nič iné nezmizlo. Trestné oznámenie podané na psíka nebolo. Majiteľka akékoľvek cudzie zavinenie vylúčila a ďalej sa bude prípad riešiť ako nepovolené nadmerné požívanie sladkých pokrmov. Malému páchateľovi hrozí 2 až 5 dní prehánania, prípadne 2 až 5 dní zápchy,“ uvádza sa humorne na sociálnej sieti.

Fotografie psíka môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: FB/HAKA