Tragický príbeh zo železničnej trate v Devínskej Novej Vsi z utorka 1. júna pokračuje. Kým sa štyri dievčatá pred stanicou priamo na koľajách fotografovali, na prichádzajúci vlak včas zareagovali iba dve z nich. Jedno z dievčat utrpelo zrážkou devastačné zranenia nezlučiteľné so životom a druhé bolo prevezené do bratislavskej detskej nemocnice.

Kým Laura prišla o život v sekunde, Linda o ten svoj bojovala na bratislavských Kramároch celé dva dni. „Dnes nás opustila Laurika, odišla do nebíčka. Odpočívaj v pokoji, láska moja. Navždy ostaneš v mojom srdiečku. Veľmi moc ťa milujem, veľmi moc nám budeš chýbať. Najhorší MDD v mojom živote,“ napísala Laurina zdrvená mama Denisa, pričom Linde držala palce: „Linduš ešte bojuje, dúfam v to, že to zvládne, veľmi v to veríme všetci.“

Vo štvrtok popoludní však svoj boj prerala aj Linda, potvrdila pre Topky hovorkyňa Národného ústavu detských chorôb Dana Kamenická. Napriek snahe lekárov sa 13-ročné dievča zachrániť nepodarilo a rodina zosnulej napriek okolnostiam ďakuje lekárom a zdravotníkom za snahu. „Jedna z vašich posledných fotiek, čo mala Laury v mobile s Linduškou, so svojou najlepšou kamarátkou,“ uviedla k fotografii užialená Denisa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: FB/Polícia SR –  Bratislavský kraj, pixabay.com