Investigatívna novinárka Kristína Kövešová, ktorá sa stala Slovenkou roka, má v chodbách Markízy veľkú konkurenciu. Obdivovaná redaktorka sa nebojí bojovať proti zverstvám na deťoch či zlodejom, no zdá, že aj napriek tomu sa môže báť o svoj lukratívny flek. Zálusk si naň totiž robí ďalšia tvár modro-žltej televízie!

34-ročná moderátorka z Bratislavy zväčša bojuje proti pedofilom či iným nástrahám spoločnosti, avšak ako sa zdá, tentokrát sa stala sama prenasledovanou. Nová posila Markízy si ju totiž vytipovala a rozhodla sa, že ju mieni na poste investigatívnej novinárky jednoducho vyšachovať.

Z osobného stola jej ukradla šiltovku, ľadvinku, tričko, ba dokonca vlasy a pustila sa do svojho prvého prípadu. Kým Kristína Kövešová naháňa v uliciach Slovenska delikventov či ľudí ohrozujúcich spoločnosť, Maja, upratovačka a postrach Markízy, sa vrhla na zlodejov príborov v televízii. V dokonalej paródii sa dokonca mihla i samotná reportérka, ktorá si napokon na svoju “dvojničku” posvietila.

Video, kde sa upratovačka premenila na hviezdu Markízy, môžete vidieť >>>TU<<<

A ak nemáte dosť, len pred pár dňami si Fero podal i trápnu reklamu, ktorú pre vlasové produkty natočila Zuzana Belohorcová.

Zdroj: Markíza, Instagram | Foto: TV Markiza, Facebook, Instagram