Najteplejšie dni roka sú už síce nenávratne za nami, no Slováci stále nemajú problém odísť za slnečnýmu lúčmi do neďalekých prímorských krajín. Jednou z nich je i mladá žena, ktorá sa rozhodla užiť si dovolenku pri mori, kde však mala okrem príjemného morského vánku ešte jedného spoločníka. Detský krik!

Práve z tohto dôvodu sa rozhodla podeliť o svoju skúsenosť na obľúbenej stránke “Priznania žien”, kde sa snažila prehovoriť do duše všetkým rodičom s malými deťmi: “Ahojte, priznávam, že nerozumiem jednej veci. Na čo je dobré trepať malé deti, ktoré nevedia poriadne chodiť ani rozprávať, na dovolenky? Na čo?! Neužije si to ani decko, rodičia už dupľom nie, a to nehovorím o ostatných ľuďoch, ktorým pília uši. Nezaplatila som 1 000 €, aby som počúvala detský rev úplne všade – pri obede, večeri a to taký, ako keby ich sťahovali z kože a o bazéne či plážach sa nemusím ani vyjadrovať,” začína svoj príspevok šokovaná Slovenka.

“Keď budem mať svoje potomstvo, tak ho určite nebudem brať na drahé dovolenky skôr ako 4-ročné. Keď vidím tých ľudí, ako sa nervózni sáčkujú do lietadla s kočíkom, decká nonstop urevané, vreštia na celé lietadlo, tak im vážne takéto cestovanie nezávidím. Ale hlavne ma vytáča, že niekto si zaplatí nemalé peniaze, aby si oddýchol a tu jeden fagan vrieska cez druhého, fakt že všade. Nevravím, že som nevidela žiadne zlaté, poslušné deti, ale tie už boli staré pár rokov a také si aspoň uvedomujú, že sú na dovolenke. Ale nemá vôbec žiadny význam vláčiť na dovolenky batoľatá, ktoré všetkým (čo majú v poriadku sluch) lezú na nervy a oni ani sami nevedia, kde sú. Je to nespravodlivé voči ostatným, radšej si s tými deckami chvíľu počkajte a určite bude cestovanie aj dovolenka príjemnejšia,” dodáva, pričom diskutujúci pod príspevkom sa okamžite rozdelili na dva tábory. A čo vy, myslíte si, že má autorka príspevku pravdu alebo by si mala vstúpiť do svedomia práve ona?

Zdroj: Facebook/Priznania žien