Mnohí politici na čele s expremiérom Róbertom Ficom tvrdia, že ekonomika našej krajiny je každým dňom vyspelejšia a všetko funguje ako hodinky. Z týchto verejných vyjadrení však stoja Slovákom vlasy dupkom a iba neveriacky krútia hlavou, keďže sú to práve oni, kto musí čoraz častejšie siahnuť hlbšie do peňaženky.

Zlou ekonomickou situáciou na Slovensku sa zaoberala aj istá žena, ktorá pri obyčajnom nákupe zostala v nepríjemnom šoku. V hlave sa jej okamžite zapla kalkulačka a výsledné čísla ju poriadne nahnevali. Svoje zistenie následne zverejnila prostredníctvom facebookovej stránky ,,Nekŕmte nás odpadom“.

Príspevok nahnevanej Slovenky

,,Toto je hanba! V Dánsku, kde mám 16,50 € na hodinu, som si v akcii za 10 € kúpila Jar tablety 84 ks takisto tie platinum, 63 ks boli za 10 € v akcii, tu sú za 10 € v akcii tablety, kde je 60 ks a hodinový plat maximum 4 € na hodinu na pracovnej pozícii, ktorú vykonávam v Dánsku, ostatné značky sú porovnateľne lacnejšie v Nemecku. Je mi zle z našich politikov, lebo oni sú zodpovední za chod slovenskej ekonomiky. Toto je jeden z mnohých príkladov.“

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom  |  Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom