Mali by sme si pomáhať! Presne táto veta často znie pri tragédiách či v prípade podpory sociálne slabších rodín. V niektorých momentoch sa však stačí iba zastaviť a opýtať: ,,Potrebujete pomoc?“ Presne to mal spraviť neznámy muž, ktorý miesto podania pomocnej ruky len nevšímavo odkráčal, zanechajúc ženu v bolestiach.

Pred pár dňami bezpečnostná kamera v Sučanoch zachytila 58-ročnú ženu na bicykli, keď v zákrute dostala šmyk a spadla. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že išlo o nevinný pád, cyklistika si zlomila nohu a mala veľké bolesti.

Po pár sekundách sa pri nej pristavil muž, ktorý zostal stáť a chvíľu sledoval Slovenku, ako sa nedokáže zdvihnúť. Následne odišiel bez toho, aby jej pomohol. Našťastie, ukázala sa žena, ktorá utekala do blízkej školy a zavolala záchranku.

Medzitým sa pri zranenej pristavili ďalšie dve dámy, pričom jedna z nich si vyzliekla zimnú bundu a prikryla ju. Spoločne tak počkali na príchod sanitky a záchranári sa o ňu patrične postarali. K ľahostajnému mužovi sa však vyjadrili zdravotníci, ktorí upozorňujú, že je lepšie aspoň trochu pomôcť, ako nepomôcť vôbec.  

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<