Je tomu len zopár hodín, čo sa na verejnosť dostala informácia o úmrtí mladého slovenského YouTubera, ktorý zomrel za doposiaľ nešpecifikovaných informácii. Správu o jeho smrti podala zdrvenej matke polícia, ktorá však v uplynulých hodinách zasahovala aj pri žene, pričom tá sa rozhodla skoncovať nielen so svojim životom!

V uplynulých hodinách zasahovala polícia Slovenskej republiky v meste Vrbové, kde sa na streche 8-poschodovej budovy prechádzala 24-ročná žena so svojou dcérkou v náručí. Malé dievčatko, ktoré vychováva stará mama, dala v nedeľu poobede svojej dcére, pričom podvečer ju mala vrátiť.

„Podľa slov starej mamy mala mať viaceré problémy a policajtom povedala, že na sociálnej sieti zbadala kolobežku svojej vnučky pri budove bývalého odevného podniku, v meste Vrbové. Policajná hliadka sa urýchlene presunula na miesto, kde za plotom našli pohodený detský batoh,“ uviedla hovorkyňa Zlatica Antalová.

Matka dievčatka si vypla mobilný telefón, ktorý napokon polícia našla rozbitý na 4. poschodí, kým cez strešný otvor uvideli mladú ženu. „S dieťaťom na rukách sa prechádzala nebezpečne blízko okraju budovy. Vyliezli na strechu a snažili sa so ženou komunikovať,“ dodáva polícia, ktorá napokon ženu obkľúčila tak, aby nemohla sebe ani dieťaťu ublížiť.

4-ročné dievčatko napokon prebrala policajtka, pričom následne začala byť hľadaná žena agresívna a vulgárna. Napokon jej boli nasadené putá a obe prevzala do opatery privolaná RZP. Pri nebezpečnom incidente sa, našťastie, nikto nezranil a dievčatko si zdravé odviezla domov jej babka. Zdravotníci ženu, za asistencie policajtov z trnavskej PMJ, previezli do nemocnice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol