Kým na Slovensku ešte pred pár dňami zúrila karanténa v dôsledku pandémie koronavírusu, 9. júna oznámil premiér zrušenie 4. fázy prísnych bezpečnostných opatrení. Aj keď sa už mnohí obávali, že letné noci strávia zatvorení za oknami svojich bytov, opak je pravdou a opätovne sa okrem iného otvorili aj reštaurácie, bary či diskotéky.

Na sviatok všetkých zamilovaných spoznali Slováci červenovlásku, ktorá si hovorí Nas*atá žena a svojimi cover verziami známych hitov zabáva fanúšikov na sociálnych sieťach. Kým doposiaľ spievala o nešťastnej láske, mamách, ale aj polohrubej múke, tentokrát si vybrala tému, v ktorej sa nájde množstvo žien. Avšak pozor, o zamilovanosti to rozhodne nie je!

Po uvoľnení opatrení sa nielen slobodné dievčatá nevedeli dočkať, kedy sa stretnú s kamarátkami pri vínku, čo využila aj vtipná rusovláska. Na najnovší počin si vybrala notoricky známu skladbu Bad Guy od Billie Eilish, pričom jej verzia Je mi zle sa stala na sociálnej sieti Facebook doslova viralom. Za pár hodín si ju vypočulo takmer 200-tisíc ľudí a fanúšikovia nešetrili pozitívnymi komentármi. Ako sa zdá, máme tu novú hymnu prehýrených letných večerov!

Skladbu Je mi zle! si môžete vypočuť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nas*atazena, YouTube