Na sociálnej sieti Facebook sa teší mimoriadnej obľube stránka Priznania žien, kde denne pribúdajú príspevky Sloveniek. Tie sa chcú buď podeliť o svoje pocity, skúsenosti, prípadne prehovoriť k väčšiemu publiku s určitým posolstvom. Jednou z nich je aj istá tehotná žena, ktorá zažila nepríjemnosť vo verejnej doprave.

„Už dlhšie som rozmýšľala, či sem napíšem alebo nie, ale nedá mi to. ŽENY, že vám neni blbo, že keď sedíte v autobuse a vojde tehotná žena, že sa ani postaviť neviete. Koľkokrát vojdem do autobusu, všetky máte syndróm vykrútených krkov a pozeráte sa zrazu vonku.

Strašne sa smejem a celý čas sa na vás pozerám, aké ste pohodlné. Inokedy si viete obzrieť na žene aj to, aké nechty má. Chlapov neriešim, ale ženy? Tu nejde o pohodlnosť tehotnej ženy, ale o to, aby v autobuse jej nikto nebuchol omylom do brucha alebo nespadla, keby sa niečo stalo. Veď v sebe nosí život.

Za celé moje tehotenstvo sa postavila až raz jedna babka, nech si idem sadnúť. Ale ja viem, všetko pramení od výchovy. No prosto musím vás „pochváliť“, aké ste ženské a predtým, ako si našpúlite pery v autobuse do mobilu či ste pekné, si skúste pozrieť, aké ste vo vnútri.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Priznania žien