Mnohí ľudia využívajú sociálnej siete na vyventilovanie svojich osobných problémov alebo v rôznych FB skupinách hľadajú odpoveď na dôležité životné rozhodnutia. Väčšinou tak z nevinnej komunikácie vzniknú zúfalé spovede ľudí, ktorí si nevedia dať rady. Rázna Slovenka sa však už nemohla prizerať na to hromadné ľutovanie sa.

Mladá žena sa stala súčasťou skupiny na sociálnej sieti pod názvom ,,Priznania žien“ dúfajúc, že sa zrejme nad príbehmi cudzích dám zabaví. Opak bol však pravdou, a tak sa rozhodla poukázať na veľmi dôležitú vec, ktorá niektorým zrejme uniká.

Vyjadrenie Slovenky

,,Do prčíč, už fakt mi leziete na nervy, samé plačkanie, buď vás nechal/a, zbil alebo neviete nájsť partnera. To fakt neviete žiť svoj život bez toho, aby ste chorobne boli namotaní na jedného človeka? Prečo nemáte svoj vlastný život, kariéru, hobby, priateľov… Prečo sa nevenujete deťom? Necestujete? Nevzdelávate sa? V láske vždy jeden miluje viac než ten druhý, rozchody sú normálne. S tým musíte rátať, prečo si myslíte, že keď s vami niekto chodí, automaticky ostane ako verný pes s vami do konca života. Vzchopte sa už a žite svoj život, nenamotávajte sa na jednu osobu, nerobte z neho/nej stredobod vesmíru a  poloboha. Majte sebaúctu a sebavedomie, iba tak stretnete lásku a porozumenie. Dajte si voľnosť navzájom, dôverujte si… Nechajte toho druhého dýchať. Na svete sú horšie veci – choroby, chudoba, nešťastia. Prečo si myslíte, že všetko bude len ružové a dokonalé? Nebude!“

ice cream eating GIF

Zdroj: Facebook/ Priznanie žien  |  Foto: YouTube, Pixabay,