Na sociálnej sieti Facebook sa objavil jedinečný príspevok ženy, ktorý sa stal v priebehu pár hodín doslova virálny. Neznáma Slovenska poukázala na charakter ľudí v MHD, pričom si svojimi slovami vyslúžila viac ako 10 000 lajkov.

Na facebookovej stránke Priznania žien sa pred pár dňami objavili trpké slová istej Slovenky, ktorá bola svedkyňou nepríjemného incidentu. Ako obvykle, aj tentokrát nastúpila do električky č. 6, kde ju šokoval prístup ľudí k človeku, ktorý si rovnako ako ostatní zakúpili lístok.

„Dnes som sa uistila, že v dnešnej dobe nemá človek žiadnu hodnotu, pokiaľ nemá na sebe aspoň voňavku z čiňáku, či minimálne fejkové handry.

Akurát cestujem v električke č. 6. Pri sp. pavilóne nastúpil jeden bezdomovec. Mal lístok, normálne si štikol. Ibaže chudák smrdel. Jedna stará ropucha zašla za vodičom a ten prišiel za tým bezdomovcom, aby vystúpil. Samozrejme, ozvala som sa. Ja nie som z tých, ktorá by nedržia hubu, keď sa koná neprávom. Pýtam sa vodiča, čo urobil pán, že mu káže vystúpiť. On a tá stará, navoňaná voňavkou z dargovského čiňáku za dva éčka: „SMRDÍ.“ No mne viac netrebalo.

A ja starej: „Milá pani, vy smrdíte viac. Po prvé, tá vaša dvojeurová voňavka od čiňáka a po druhé, smrdíte hlavne bezcharakternosťou!!!“ Stará zahanbene sklopila zrak a ja som zrak hodila na vodiča a vravím: „Pán má štiknutý lístok a nerobí zle, nie je opitý. Okrem toho, že smrdí, tak si myslím, že nevidím dôvod, aby vystúpil. Otvorte vetračku, i tak je tu vydýchaný vzduch po milión ľuďoch…“ Pán na ďalšej zastávke vystúpil a pozrel na mňa s takým neopísateľným pohľadom…

Preto ali by sme si uvedomiť, že za špinavým smradľavým bezdomovcom môže byť slušnejší a väčší charakter ako sme my ostatní… Neodsudzujte na základe prvého dojmu,“ popísala svoju skúsenosť Slovenka.

Žene, ktorá podala bezdomovcovi v mestskej hromadnej doprave pomocnú ruku, vyjadrili mnohí podporu, no našli sa aj takí, čo na nej nenechali nitku suchú. Podľa niektorých názorov totiž nemal čo „smradľavý muž“ v električke robiť v dôsledku cestovného poriadku, avšak stále ostáva prevaha pozitívnych komentárov. Ako by ste sa zachovali vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Priznania žien