Policajti z Nového Mesta nad Váhom boli privolaní k dopravnej nehode, pri ktorej mala šťastie v nešťastí 35-ročná Zuzana. Potom, ako jej do vozidla vletela včela, neváhala a v dôsledku obáv, aby ju nepoštípala, strhla volant, čím však spôsobila dopravnú nehodu.

V utorok podvečer jazdila po ceste od Starej Turej na Hrašné (okres Nové Mesto nad Váhom) 35-ročná Zuzana na vozidle škoda Felícia. Potom, ako jej v pravotočivej zákrute vletela do auta včela, sa však zľakla a strhla volant priamo do protismeru. Tam však oproti prichádzal 33-ročný Jakub z okresu Myjava, s ktorým sa napokon nešťastne zrazili.

Kým vodič neutrpel žiadne zranenia, vodička sa zranila len ľahko, pričom škoda bola predbežne vyčíslená na približne 2.000 €. Aby toho nebolo málo, potom, ako šoférka Felície vystúpila z vozidla, to zhorelo na mieste nehody do tla.

“V prípade, že Vám do vozidla vletí hmyz práve vtedy, keď šoférujete nerobte s volantom prudké pohyby a čo najskôr zastavte vozidlo. Môže sa totiž stať ako v tomto prípade, že spôsobíte dopravnú nehodu. Našťastie sa táto dopravná nehoda neskončila tragicky,” uviedla k prípadu Elena Antalová z Policajného zboru v Trenčíne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia