Pred pár hodinami zaplavili sociálne siete zábery Slovenky, ktorá bojuje so záhadným ochorením viac ako rok. Rodina i lekári sú bezradní, pričom žena absolvovala množstvo vyšetrení a neustále trpí veľkými bolesťami. Diagnóza však stále nie je známa!

Oľga Müllerová začala mať zdravotné problémy už v lete 2021, kedy sa objavili prvé príznaky. Vtedy jej spod kože na nohe vyšiel parazit, pričom podstúpila liečbu, ktorá bola nesprávna. Lekári totiž zranené miesto liečili ako cystu plnú hnisu namiesto liečby parazitov. Neskôr bola liečba zmenená, no zdravotný stav blondínky sa naďalej zhoršuje.

Slovenke postupne začali odumierať kúsky tela, parazit totiž požiera jej tvár a iné časti: ,,V lekárskej správe je napísané, že má gangrenózno-nektrotické úkusy tváre: pera, líce, čelo, pravá strana, neznámej etiológie,“ uviedol jej partner Rudo pre tvnoviny.sk, ktorý sa o milovanú ženu stará. Trpí totiž veľkými bolesťami.

Oľga absolvovala množstvo vyšetrení, a zároveň dostala niekoľko transfúzií krvi. Momentálne užíva antibiotiká na liečbu zlatého stafylokoka. Stále však nemá stanovenú diagnózu, v dôsledku čoho jej naďalej odpadávajú kusy tkaniva vrátane mäsa.

Pomoc neprišla ani zo zahraničia, pričom klinika v Belgicku bez diagnózy nedokáže poskytnúť správnu liečbu. Pomocnú ruku chce Oľge podať aspoň vnučka, ktorá na sociálnej sieti vytvorila finančnú zbierku. Podľa jej slov je liečba pri takomto druhu ochorenia dlhodobá a finančne náročná.

Súčasný vzhľad Oľgy si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk, FB/Nina R. | Foto: FB/Nina R., Unsplash