Všade vo svete momentálne zúri koronavírus, ktorý rozdeľuje populáciu na dva tábory. Kým niektorí podporujú očkovanie či protipandemické opatrenia, iní ich zatracujú a považujú za zbytočné. K tým patrí aj istá Slovenka, ktorá predviedla na palube lietadla hotové divadlo.

Aj keď sa letné prázdniny ukončili už pred pár dňami a deti opäť zasadli do školských lavíc, mnohí Slováci si aj v septembri užívajú oddych pri mori. Uplynulú sobotu sa malo lietadlo s dovolenkármi vracať z tureckej Antalye do Košíc, pričom meškanie mala spôsobiť istá žena. Tá si podľa očitého svedka mala odmietať nasadiť rúško, čím spôsobila problémy všetkým ostatným cestujúcim.

„Pani hodinu presviedčali okrem posádky aj spolucestujúci, aby si dala rúško. Prišli ju ľudia prosiť, nech si dá na chvíľu respirátor, že im plače dieťa. Začala na nich vrieskať, že ju nebudú obmedzovať,“ uviedol čitateľ pre portál Čas.sk, ktorý denníku zaslal aj krátke video z incidentu.

Ako je vidieť, Slovenka sa napokon za búrlivých reakcii ostatných pasažierov priblížila k posádke, pričom pilota žiadala o meno, nakoľko ju vyzval opustiť lietadlo. „Vraj sa oháňala advokátkou nulitnou, v českom lietadle v Turecku. Aj manžel ju prosil, ale ona nie, nemusel odísť, ale išiel s ňou,“ uvádza portál Čas.sk, pričom žena si mala rúško nasadiť, až keď ju posádka vyzvala, aby opustila lietadlo.

Video z incidentu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk