Slovenská Aguilera? Superstaristka valcovala pódiá už ako 11-ročná!

Dátum:

Šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa po dvoch mesiacoch vysielania úvodných castingov prehupla do divadelných kôl, z ktorých sa do užšieho výberu dostalo 48 najúspešnejších spevákov. Kým medzi chlapcami výrazne vyniká predovšetkým Timotej Májsky, jedným z najvýraznejších dievčat je zaiste Júlia Kramárová.

Šiesta séria šou ČS hľadá Superstar je plná výrazných talentov, pričom jasnou finalistkou je už od úvodných castingov aj 18-ročná Júlia Kramárová. Krásna blondínka sa v roku 2019 zúčastnila nemeckej verzie Superstar, kde sa dostala medzi 40 najúspešnejších súťažiacich. Aj keď speváčka prezentuje, že sa živí ako čašníčka v Rakúsku, žiadnou neznámou nie je ani na Slovensku. Rodáčka z Prievidze totiž stojí na pódiách už od svojho útleho veku, pričom sa na umeleckej škole venovala štúdiu spevu, huslí a klavíra.

Mladá umelkyňa bola už na základnej škole držiteľkou rôznych ocenení, pričom pravidelne vystupovala i s orchestrami. Ako prezradila ešte v roku 2012 ako malé, no ambiciózne dievčatko, jej snom je nahrať CD s Big Bandom Slovakia, s ktorým videla spievať Sisu Sklovskú. Postupom času začala Júlia vystupovať predovšetkým so svojou sestrou Alžbetou, pričom niekoľkokrát spolupracovali aj s úspešnou kapelou Smola a Hrušky. A kým jej superstarovská konkurentka Diana Kovaľová zvládla v útlom veku Mariku Gombitovú, ona si trúfla na divy Christinu Aguileru či Whitney Houston.

11-ročná Júlia spieva Christinu Aguileru

I Will Always Love You

Spolupráca s kapelou Smola a Hrušky

Júlia Kramárová

Foto: IG/julia.kramarova, YouTube | Video: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...