Je to iba pár dní, čo herečka Viktória Spišáková oznámila, že pod srdcom nosí druhé bábätko. Ako sa napokon ukázalo, nezaostáva za ňou ani jej kolegyňa, ktorá v týchto dňoch priznala, že sa čoskoro stane prvýkrát mamičkou. Rastúce bruško už neskryje, a aj keď začína byť trošku nemotorná, tehotenstvo si užíva plnými dúškami.

Sympatická herečka Iveta Fejková sa nedávno objavila na Dobrom festivale v Prešove, kde sa zúčastnila autogramiády. Všetkým prítomným bolo jasné, že je v požehnanom stave, keďže jej spod šiat vytŕčalo výrazné tehotenské bruško.

Predstaviteľka ukrajinskej policajtky Larisy zo seriálu Hranica má termín už v auguste! ,,Tehotenstvo je pre mňa potešením a darom, pretože ho celé prežívam úplne skvele, bez nejakých ťažkostí či nevoľností. Takže, som jedna z tých šťastnejších žien,“ uviedla s úsmevom pre TV JOJ.

Obľúbená brunetka sa vydala za dlhoročného partnera Mária 11. júna 2022, pričom prvé výročie svadby oslávili už s informáciou, že budú čoskoro traja. Dvojica sa zoznámila v kaviarni, kde Iveta brigádovala popri hraní v divadle. Jej dnes už manžel tam prišiel ako zákazník. Počas rozhovoru zistili, že sú obaja Rusíni, čo ich spojilo viac ako očakávali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ  |  Foto: TV JOJ, FB/Hranica, Unsplash