Šoubiz Slovenská herečka je zdrvená: COVID-19 jej zabil 5 kamarátov!

Slovenská herečka je zdrvená: COVID-19 jej zabil 5 kamarátov!

Niet žiadnych pochýb, že pandemické ochorenie COVID-19 je nebezpečnou diagnózou. Žiaľ, koronavírus na Slovensku pripravil o život stovky ľudí a v susedných Čechách je toto číslo podstatne vyššie. To si uvedomuje aj slovenská herečka, ktorá sa musí zmierovať s neustálymi ranami osudu.

Slovenská herečka Yvetta Blanarovičová dlhodobo pôsobí v Čechách. Vďaka jej dokonalej češtine mnohí ľudia zabúdajú, že ide o rodáčku z Prievidze. Nie je žiadnym tajomstvom, že epidemiologická situácia u našich susedov nie je priaznivá, keďže úrady momentálne evidujú viac ako 7-tisíc obetí.

57-ročná umelkyňa hneď po vypuknutí pandémie presťahovala svoju 84-ročnú mamu zo Slovenska do jej pražského bytu. Obávala sa totiž, že by ju nemohla navštevovať, a taktiež možnej nákazy. Už takmer rok sú s rodinou v kontakte iba cez Skype.

Známa plavovláska si čoraz viac uvedomuje, že situácia je nesmierne vážna, keďže oplakala smrť nejedného priateľa. ,,Mám päť kamarátov, ktorí to nedali, zomreli kvôli koronavírusu. Neboli obézni, nemali nič, proste to nedali. Že to nie je žiadna chrípka, som vedela už od začiatku,“ povedala so smútkom v hlase pre český portál blesk.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: IG/yvettablanarovicova, Pixabay, depositphotos.com

Exit mobile version