Slovenská herečka sa v minulosti objavovala v seriáli Oteckovia, kde zastávala jednu z ústredných postáv. Televízia Markíza však údajne stratila trpezlivosť nad nezodpovedným správaním sa umelkyne a v ďalšej sérií si ani neškrtla. Zdá sa však, že kompetentní sa rozhodli dať jej druhú šancu.

Natália Puklušová (34) stvárňovala v seriáli rolu ženy, ktorá si získala ženatého muža. Práve ona bola dôvodom, prečo opustil svoju partnerku a dve dcéry. Seriálovému Marekovi (Vladovi Kobielskému) vedela poriadne skomplikovať život, no diváci si ju obľúbili, keďže bola hysterická a panovačná.

V priebehu natáčania sa však mala dať dokopy s jedným z kameramanov a zrejme nadobudla pocit, že sa nemusí riadiť stanovenými pravidlami. Anonym z členov štábu nakoniec prezradil, že sa herečka správala nezodpovedne, pričom tvorcom seriálu mali prasknúť nervy a vyhodili ju.

Zdá sa však, že Natália dostane u modro-žltej televízie druhú šancu. Objavila sa totiž v relácií Chart Show, kde komentovala rebríček hitov. Osobnosti, ktoré sú súčasťou programu, sú väčšinou tvárou nejakého markizáckeho projektu alebo sa stanú jedným z hercov nového seriálu. Je tak zrejme, že nad Puklušovou ešte palicu úplne nezlomili. Bude to však návrat opäť do Oteckov? Uvidíme.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/oteckovia, Instagram/natalia_puklusova_official