Známa slovenská herečka pred časom nepochopiteľne ohlásila rozchod s priateľom, pričom svoj vzťah sa snaží utajiť. Na poslednej dovolenke ich ale prezradil detail, ktorý hovorí za všetko. Žeby sa chystali zásnuby?

Obľúbená slovenská herečka Mirka Partlová (33) pred časom ohlásila rozchod so synom šéfa Mufuzy Matejom Gálisom (24). Aj keď sa nejakú dobu zdalo, že blondínka je single, opak je pravdou. Dvojicu spolu medzičasom načapali na romantickej večeri v Bratislave, na dovolenke v Sardínii a najnovšie sa spolu vydali aj na exotickú cestu do Indie.

To, že spolu dvojica trávi čas aj pri najnovšom cestovateľskom zážitku, prezradil jeden detail, ktorý Matej zverejnil na svojom profile. Na fotke dvoch rúk je totiž zreteľné tetovanie na zápästí s textom “dreamer”, ktorým sa pýši práve Mirka, rovnako ako aj tmavou šnúrkou na zápästí. Okrem toho je z fotiek oboch zaľúbencov jasné, že sa práve nachádzajú v rovnakej oblasti a svoje snímky si dokonca navzájom lajkujú.

Na ďalšom zábere zas Matej romanticky drží krásku za ruku so slovami: “Spomienky a zážitky sú ničím, pokiaľ nemáš nikoho, s kým by si ich zdieľal..Takže, prosím, prídeš a precestuješ so mnou svet?” Hoci vyzerá krásny záber takmer ako požiadanie o ruku, pri tajnostkárskej dvojici si budeme musieť na oficiálne vyhlásenie zrejme ešte počkať.

Matej je v Indii s Mirkou, čo prezradilo jej tetovanie na ruke.
K romantickému záberu napísal dojímavú otázku: Precestuješ so mnou celý svet?

Žeby holúbkovia plánovali zásnuby?

Zdroj │ Foto: Instagram