Možnosť mať dieťa vnímajú mnohí ako zázrak. Nie všetci na tomto svete si však želajú byť rodičmi. Známa slovenská herečka patrí práve do skupiny ľudí, ktorí otvorene priznávajú, že vlastnú ratolesť nechcú.

Eva Mores sa preslávila najmä postavou Denisy Antalovej v jojkárskom seriáli Nemocnica. Aby herečku fanúšikovia bližšie spoznali, často im dáva priestor na otázky. Tie sú naozaj rôzne. Ľudí zaujíma napríklad aj to, či chce mať deti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Mores (@eva.mores.official)

K tejto citlivejšej otázke sa Evka rozpísala poriadne rozsiahlo. Na začiatok uviedla, že celý život deti miluje a rovnako aj deti ju. Podľa jej slov je o nej známe, že na deti pôsobí ako magnet. ,,A dovolím si tvrdiť, že to s deťmi viem. A deti to vedia so mnou. Tak ako žiadny dospelý. A myslím, že by som bola skvelá mama (Nie preto, že mi to všetci hovoria. Myslím si to o sebe sama za seba.) Napriek tomu vlastné detičky nechcem,“ odpovedala na rovinu. Rovno ozrejmila i prečo.

„Z dôvodu, ktorý sa asi nestretne s pochopením, ale nebudem si vymýšľať žiadny iný len preto, aby som vám bola sympatická. Nechcem mať deti, pretože ma desí predstava, že by som mala mať v živote niekoho, koho by som až tak milovala. Láska, ktorá by ma mala natoľko presahovať, ma desí. Nechcem nikoho až tak milovať ako matka miluje svoje dieťa. Nechcem mať v živote nikoho, komu, keby sa niečo stalo, tak ma j*bne. Desí ma to, prekvapila 31-ročná umelkyňa, v ktorej sa tento pocit s pribúdajúcim vekom ešte viac prehlbuje.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

,,Ja hrozne hlboko cítim veci a preto niektoré druhy vzťahov zažiť radšej ani nechcem. A prečo mám vymyslené mená pre deti, ktoré nechcem? Lebo akokoľvek deti nechcem, kedy sa náhodou stalo, že otehotniem, nedokázala by som ísť na potrat. Nikoho za takéto rozhodnutie nesúdim ani nehodnotím, božechráň, je to len o mne, že poznám svoje limity a viem, že interrupcia by bola ďaleko za hranicou tohto, čo by som dokázala zvládnuť,“ priznala Evka na rovinu, pričom celú jej otvorenú odpoveď si môžete prečítať v priloženom obrázku.

herečka

Zdroj/Foto: Instagram/eva.mores.official