Slovenská herečka si dlhšie obdobie prechádzala s manželom krízou, ktorá napokon vyústila do rozvodu. Aj napriek tomu, že dvojica sa snažila napraviť svoje správanie a navštevovala aj párovú terapiu, ich vzťah skončil v troskách.

Vlastina Svátková sa v októbri 2016 vydala za českého producenta Jiřího Kounického po 6-mesačnej známosti. Herečka má už z prechádzajúceho vzťahu dvoch synov, Adama a Kryštofa, pričom dvojica privítala na svet aj spoločného potomka Matyáša.

38-ročná umelkyňa mnohých fanúšikov prekvapila, keď priznala manželskú krízu, ktorá mala trvať dlhé mesiace. Dvojica sa snažila na svojom vzťahu pracovať, a dokonca požiadali o pomoc aj psychológa. Zdá sa, že ich snaha bola márna, keďže Vlastina oznámila smutnú správu.

Páru sa totiž ich manželstvo nepodarilo zachrániť. ,,Diali sa veci, o ktorých som netušila, že sa dejú. Môj manžel asi nebol vo vzťahu šťastný, rozhodol sa riešiť veci po svojom a ja som bola postavená pred hotovú vec, ktorú som musela prijať. Nemôžete niekoho prinútiť, aby vás mal rád, aby sa zmenil, partner nemôže chcieť, aby sme sa zmenili my. Nemôžem a nechcem prosiť o lásku,“ otvorene priznala Svátková pre blesk.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Vlastina Svátková