Pre slovenskú herečku bude odteraz Silvester znamenať o čosi viac, ako len bujaré oslavy a veľkolepý ohňostroj. V posledný deň v roku totiž priviedla na svet druhé dieťatko, pričom Nový rok oslávila s rozkošným bábätkom v náručí.

Andrea Růžičková Kerestešová je slovenská herečka žijúca v Česku. Diváci ju môžu poznať z televízneho projektu ,,Na vlastnej koži“ alebo z českých komédií, ako ,,Raftáci“ či ,,Vyprávěj”, kde stvárňuje Evu Dvořákovou. Práca však pôjde na istý čas bokom, keďže umelkyňa priviedla na svet druhého synčeka.

Spoločne s českým manželom Mikolášom sa tak tešia z ďalšieho člena rodiny, pričom už majú 2-ročného synčeka Tobiáša. ,,Porodila som nám druhého syna. Je to ten najmilší česko-slovenský uzlíček pod slnkom. Dali sme mu meno Jáchym. Milujeme. Tak veľmi ho milujeme! Ďakujeme Ti, Bože, za tento dar a zázrak,” napísala 35-ročná herečka, pričom sa pochválila záberom s najcennejším pokladom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/andrea_kerestesova_ruzickova  |  Foto: Instagram/andrea_kerestesova_ruzickova,mikolasruzicka, depositphotos.com