Slovenským šoubiznisom otriasla ďalšia smutná správa. Hoci sa mnohé páriky tešia na príchod potomka alebo chystajú rozprávkovú svadbu, iné musia podpisovať rozvodové papiere. To je aj prípad známej a obľúbenej slovenskej herečky, ktorá prežíva ťažké chvíle.

Slovenský šoubiznis sa opäť otriasol po nečakanej správe. Obľúbená herečka Zuzana Haasová (38), ktorú si diváci zamilovali aj ako Soničku z jojkárskeho seriálu Panelák, sa bude rozvádzať s druhým manželom Martinom Kostkom (38)!

Dvojica sa brala v júni 2016, kedy si hrdličky povedali svoje áno. Život im však priniesol do cesty poriadne ťažkú skúšku a Zuzka si dvakrát prešla stratou bábätka, hoci sa oň s partnerom veľmi snažili. Ťažké chvíle straty spoločne zvládli a zdalo sa, že vďaka láske prekonali aj toto obdobie.

Ako sa ale ukázalo, do ich vzťahu sa predsa len vkradli problémy natoľko, že Martin sa rozhodol požiadať o rozvod: “Len ťažko sa mi na otázky odpovedá, lebo naozaj neviem, čo mám na to povedať. Zlom prišiel už dávno a možno sa treba Zuzky opýtať, aký má na tom podiel. Ak ide o rozvod, ja som podal žiadosť a uvidíme, ako to dopadne,” povedal nečakane pre Nový Čas Martin.

Rozvod však nepopiera ani samotná Haasová: “Nepoznám vzťah, ktorý uniesol toľko bolesti zo straty detí. My sme sa o to pokúsili. Držali sme sa statočne… Každý ideme svojou cestou…,” uzatvára kapitolu života herečka. Keď sa pritom objavili pred tromi mesiacmi spoločne na filmovej premiére, nič nenasvedčovalo tomu, že prežívajú krízu.

Pred tromi mesiacmi sa objavili spoločne na filmovej premiére
Herečka zahviezdila v jojkárskom seriáli Panelák
Žiadosť o rozvod podal jej manžel

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/ludkaandrejkova, zuzana.haasova, TV Joj