Obľúbená slovenská herečka, ktorá sa objavuje v sledovaných seriáloch televízie JOJ, si prešla poriadne turbulentným obdobím. Po osemnástich spoločných rokoch si so svojím dnes už exmanželom povedala zbohom. Po jej boku už navyše stojí nový priateľ.

Obľúbená herečka Jana Kolesárová bola celých 18 rokov vydatá za Američana Briana. Ich láske však napokon odzvonilo, hoci ich navždy bude spájať spoločný syn Lucas, ktorý má už 15 rokov. Tvár televízie JOJ, ktorá sa objavila napríklad aj v seriáli Horúca krv, prezradila o náročnom období viac.

Ako uviedla pre magazín Žena a život, cesty s bývalou láskou sa im rozišli v dobrom a exmanželia na seba napriek rozvodu nezanevreli, ako to v mnohých prípadoch býva. 46-ročná jojkárka dodala, že sú dodnes priateľmi.

Nikdy sme nemali veľké konflikty, nemuseli sme sa navzájom mstiť,“ prezrádza. „Strávili sme spolu veľa rokov a investovali sme do seba lásku, ktorá, samozrejme, do určitej miery zostáva s nami,“ dodáva. Sympatická herečka však už aktuálne nie je single a po jej boku stojí nový muž, s ktorým je podľa svojich slov šťastná. Známa herečka z obľúbených telenoviel sa pre zmenu pred pár dňami vydala mesiac po zásnubách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Žena a život │ Foto: IG/jana_kolesarova_official, Televízia JOJ