Známa herečka Katarína Baranová Kubová zahviezdila v seriáli Chlapi neplačú, odkiaľ si ju diváci pamätajú ako Ľubku, či v rôznych epizódach Rodinných prípadov. Sympatická umelkyňa však s odstupom času prešla výraznou premenou, pričom sa jej podarilo zhodiť fantastických 17 kilogramov!

Katarína Baranová Kubová zdedila gény po rodičoch Xénii Gracovej-Kubovej a Petrovi Kubovi, ktorí boli zakladateľmi literárno-dramatického krúžku LUDUS. Absolventka VŠMU sa počas svojej kariéry preslávila vo viacerých televíznych projektoch, avšak pôsobí aj ako zdravotná klaunka a pedagogička.

Ako však už neraz priznala, nakoľko celý život bojuje s kilami navyše, snaží sa schudnúť, pričom najnovšie sa zverila do rúk odborníkov. „Použila som naozaj veľmi veľa diét, aj som cvičila a vždy to bolo len krátkodobé a nikdy som nenašla taký spôsob, ktorý by mal tak veľké výsledky ako tu,” priznala s tým, že aktuálne absolvovala 9-mesačný program, po ktorom schudla značnú časť kilogramov.

„Podarilo sa mi schudnúť 16 – 17 kíl, tak sa mi to trochu hýbe,” ozrejmila Katarína s tým, že začala cvičiť a zdravšie sa stravovať: „Je to taká vytrvalá a systematická práca na sebe.” Herečka sa však okrem pohybu v posilňovni vrhla aj na celkom nečakanú aktivitu, a to tanec pri tyči, ktorý si okrem disciplíny vyžaduje aj odhodlanie. A zdá sa, že Kataríne pri spevňovaní tela pomáha viac ako fantasticky!

Katku pri tyči môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/katkabaran