Známa slovenská herečka ostala ako obarená, keď jej domov dorazil list zo sociálnej poisťovne. Keďže každú chvíľu nastúpi na materskú dovolenku, zistila, aký nízky príspevok bude dostávať. Na sociálnej sieti sa rozohnila a poslala poriadne tvrdý odkaz bývalej aj súčasnej vláde.

Slovenská herečka na vlastnej koži zistila, aké je to byť na Slovensku na materskej dovolenke. Kristína Greppelová (35), ktorá každú chvíľu porodí bábätko hercovi Tomášovi Palonderovi (40), má hlavu v smútku. Pred pár hodinami sa totiž Jojkárka zo seriálu Prázdniny rozohnila na sociálnej sieti po tom, ako jej dorazil list zo Sociálnej poisťovne.

Takže 13. júna budem mať materskú, juchuuuu… Nie, nie som jedna z tých umelcov, ktorí sa snažili platiť štátu čo najmenej!!! Tento list som dnes obdržala zo sociálky, do ktorej poctivo platím od svojich 18 rokov!! Výsledkom toho je 12,18 € na deň materskej dovolenky… Toto je 12 rokov vlády sociálnej demokracie Fica a Pellegriniho!!! Je to hanba…,” rozohnila sa Kristína.

Sklamaná herečka však naložila aj súčasnej vláde: “Takže pani Nakreslené obočie, nalakované nechty Záborská, buďte tej lásky a (konečne) rozumu a bojujte proti interrupciám tak, že tento výsmech zo sociálky už nedostane žiadna žena v našom štáte!!! A nedá mi nepodotknúť, že ľudia v štátnych karanténach platili 13 € denne za jedlo pre jedného človeka… to mi dáko nevychádza… pán Matovič, vám áno???” napísala na záver a za pravdu jej dali mnohé Slovenky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Kristina Greppelova │ Foto: Facebook/Aneta Nyariová, Kristina Greppelova, Televízia JOJ, Instagram/tvjoj, YouTube/Denník N