Je tomu len zopár dní, čo najsledovanejší pár slovenského internetu ohlásil svoj rozchod, ktorý zarmútil množstvo fanúšikov. Cesty najúspešnejšieho domáceho YouTubera Daniela „Goga“ Štraucha a Lucie „Lucypug“ Hruškovej sa nadobro rozišli, pričom ako tvrdia, aj naďalej ostávajú priateľmi.

Daniel a Lucia tvorili pár s menšou prestávkou od roku 2014, avšak dnes je ich vzťah už len minulosťou. Ako totiž priblížili na sociálnej sieti Instagram, prostredníctvom ktorej oficiálne oznámili svoj rozchod, rozísť sa stihli už pred nejakým časom. „Lucku si budem vždy nesmierne vážiť a som jej vďačný za to, že som s ňou prežil veľkú časť života, ktorá ma obohatila a posunula ďalej,“ uviedol Gogo, ktorý tiež dodal, že je čas posunúť sa ďalej a spoznať svoje pravé ja.

O čosi ťažšie zrejme zvládala odlúčenie od milovanej osoby samotná Lucypug, ktorá priznala, že oznámenie o ukončení vzťahu píše so slzami v očiach. „Prajem nám, nech je každého cesta plná tých najkrajších zážitkov, skúseností a nech z každej búrky vyťažíme maximum – silnejšia ja,“ napísala influencerka. Tá sa však za svoje slová postavila naplno a zlomené srdce si lieči v zahraničí. Tesne po oznámení rozchodu si totiž zbalila kufre a odletela na čarovný Island, pričom zábermi z krajiny doslova vyráža dych.

Ako sa zdá, cestovanie Lucii skutočne pomáha a odlet na ostrov neďaleko Grónska nebol jej jedinou zastávkou. Dvojica potvrdila, že sa rozišla už pred niekoľkými týždňami, počas ktorých krásna brunetka absolvovala aj pracovnú cestu do Berlína, Prahy či dovolenku na Malte alebo Santorini. A práve zo slnečného Grécka priblížila fanúšikom zásadnú myšlienku: „Hlavu hore. Lekcie od života si nevyberajú správne načasovanie. Neprichádzajú len vtedy, keď sme v plnej sile, ani keď sme na to najlepšie pripravení. A to je aj fajn. Ich úlohou je nás posilniť a vytvoriť z nás lepšie ja, nech sme aktuálne v akejkoľvek “kondícii”. Sú súčasťou životného učenia a to, či prídu, ovplyvniť nevieme, no to, či zostaneme po nich ležať alebo vstaneme, už áno,“ povedala záhadne Lucia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/lucypug, gogomantv