Médiami sa začala šíriť tragická správa o úmrtí iba 16-ročného chlapca, ktorý je synom známeho slovenského hudobníka. Tesne predtým, ako si chcel užiť obľúbený šport “wakeboarding”, totiž skolaboval priamo na kúpalisku počas rozcvičky.

Marek Határ je členom obľúbenej slovenskej kapely Polemic, pričom zastáva miesto gitaristu. Na koncertoch je vždy dobre naladený a s úsmevom na tvári. Jeho radosť z hudby však momentálne zahalil veľký smútok, keďže prišiel o svojho 16-ročného syna Dávida.

Mladík miloval vodné športy, predovšetkým ,,wakeboarding“ a práve tesne predtým, ako si chcel užiť jednu z jázd, došlo k vážnej nehode. Počas rozcvičky, kedy behal okolo jazera, totiž Dávid spadol na betón priamo na hlavu v oblasti spánku a záchranka ho urgentne previezla do nemocnice. Lekári mu už, bohužiaľ, nevedeli pomôcť a v dôsledku fatálneho zranenia zomrel. Tragickú správu potvrdil spevák Polemicu Braňo “Bejzo“ Bajza. ,,Áno, je to hrozné, nemám slov. Tento pekný deň sa stal pre mňa dosť temný,“ uviedol pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Marek Határ prišiel o syna Dávida
Dávida zabila jeho najväčšia vášeň

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Marek Hatar, Facebook/David Határ, Pixabay