Polícia Slovenskej republiky zasahovala v uplynulých hodinách pri bizarnom prípade lúpeže na bratislavskej čerpacej stanici. Kým totiž prišli na miesto činu, situáciu prevzala do svojich rúk mladá žena, ktorá páchateľa “spacifikovala” skutočne kurióznym spôsobom!

V stredu (27. januára) krátko po 4. hodine ráno dostala polícia oznámenie o lúpežnom prepadnutí čerpacej stanice na Panónskej ceste v Petržalke. Benzínovú pumpu vykradol 24-ročný muž, ktorý okrem odcudzenia finančnej hotovosti napadol i zamestnanca údermi do tváre. Napriek zraneniam sa mu podarilo útočníka v priestore stanice zamknúť, utiecť zadným východom a privolať bezpečnostnú pomoc. Tými istými dverami však mala vojsť dnu mladá žena, ktorá chcela pomôcť pri zadržaní páchateľa skutočne kurióznym spôsobom.

“Policajti v jednej z miestností spozorovali muža, ktorému poskytovala se*uálne služby mladá žena. Policajti chceli muža na mieste obmedziť na osobnej slobode, nakoľko však kládol aktívny odpor, boli voči nemu použité donucovacie prostriedky,” uviedol štátny orgán ohľadom muža, ktorý bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie, kde s ním boli vykonané procesné úkony.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Faceboook/KRPZBA | Foto: Facebook/ShellSlovensko, Pixabay