Babyboom v slovenskom šoubiznise pokračuje, pričom k speváčke Veronike Nízlovej či herečke Márii Bartalos sa pridá aj moderátorka rádia VIVA. 32-ročná spíkerka Kristína Jurčová sa na sociálnej sieti pochválila, že už onedlho sa stane prvýkrát mamičkou!

Sympatická moderátorka Kristína Jurčová má mimoriadny dôvod na radosť. Hviezda rádia VIVA, ktorá má aj vlastnú talkshow pod názvom Rebel Live Show, nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko, kým sladkú informáciu si overila hneď päťkrát!

„Tomu testu som naozaj neverila, tak som ich preventívne potrebovala päť!“ priblížila budúca mamička, ktorá fanúšikom novinku oznámila jedinečnou snímkou s tehotenskými testami. Zároveň však zverejnila aj snímku s partnerom Tomášom, ktorá zachytáva ich prvotné emócie, medzi ktorými sa striedali, ako sama uviedla, obavy, šok, šťastie, veľa lásky, ale aj šialene veľa zodpovednosti.

„A definitívne sme to potvrdili na prvom ultrazvuku. Keď som prvýkrát videla to bijúce srdiečko – to bol neskutočne nový a pekný pocit! Veľmi ťa ľúbime, babätko naše,“ nešetrila radosťou moderátorka. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kikashenka