Známa slovenská moderátorka, ktorá sa prihovára divákom v televízií aj poslúchačom rádia, až doteraz tajila svoje druhé tehotenstvo. Prekvapeným kolegom oznámila radostnú správu priamo v živom vysielaní.

Barbora Krajčírová (33) je obľúbená moderátorka RTVS relácie Folklorika a prihovára sa aj poslucháčom rádia Jemné. Po svadbe s fešným poslancom Ľubošom Krajčírom prežíva šťastie aj v súkromnej oblasti, kde jej navyše robí radosť 9-ročná dcérka Amia z predchádzajúceho vzťahu s Tomim Popovičom.

Moderátorka pritom až doteraz tajila sladkú novinku, že sa už v lete stane po druhýkrát mamičkou. Prekvapenie prezradila šokovaným kolegom aj fanúšikom priamo v živom vysielaní, keď odštartovala hádankovú hru.

Úžasnú novinku už potvrdila aj pre Nový Čas: “Áno, je to pravda a máme z toho veľkú radosť. Napriek počiatočným nevoľnostiam a únave si toto obdobie užívam. Zatiaľ s manželom nevieme, či to bude chlapček alebo dievčatko, ale je nám to úplne jedno. Hlavne, nech je všetko v poriadku,” dodáva natešená Barbora. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Krajčírová je tehotná
S manželom čakajú prvého spoločného potomka

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/barbora.krajcirova, Facebook/Teleráno