Slovenská moderátorka, ktorá je pre divákov televíznou stálicou, priznala dlhoročný zdravotný problém. Teraz sa po mnohých rokoch rozhodla konečne podstúpiť nevyhnutný operačný zákrok. Ako ale priznáva, po pobyte v nemocnici sa musí cez leto naučiť opäť chodiť.

Moderátorka Dámskeho klubu RTVS patrí k televíznym stáliciam a diváckym obľúbenkyniam. Iveta Malachovská má však v súkromnom živote momentálne rozrobené aj so zdravotnými problémami. Jej manžel sa musel pritom po diagnóze skleróza multiplex stiahnuť z pódií do ústrania, kým ona sama sa rozhodla riešiť svoj 30-ročný problém.

Moderátorka, ktorá mala nedávno konflikt s redaktorkou Zuzanou Kovačič Hanzelovou, priznala na sociálnej sieti, že absolvovala odkladanú operáciu bedrového kĺbu. „Tak a mám to za sebou. 30 rokov som odkladala výmenu bedrového kĺbu (vrodená vada)… Pred pár dňami mi ho vymenili zo nový, ďakujem lekárom a zdravotníkom z nemocnice na Antolskej,“ napísala podrobnosti.

Ako uviedla, po zákroku sa bude musieť učiť opäť chodiť: „Nie som prvá ani posledná, ktorá takúto operáciu podstúpila, ale už teraz napriek bolestiam cítim úľavu, už som nemohla ani spať… Moje leto je jasné, učím sa chodiť. Vám všetkým prajem pohodu, radosť z každého dňa. A všetkým pacientom držím palce a prajem skoré uzdravenie,“ dodala moderátorka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/ivetkamalachovskaofficial, RTVS