Obľúbená jojkárska moderátorka momentálne prežíva najkrajšie obdobie v živote. Pred pár dňami sa totiž stala novopečenou mamičkou, pričom sa už na sociálnej sieti stihla pochváliť zábermi svojho malého klbka šťastia.

V šoubiznisovom tíme magazínu Topstar sa akoby roztrhlo vrece s pôrodmi. Na začiatku roka Saša Orviská priviedla na svet synčeka Jonatana a od marca sa Soňa Skoncová teší zo synčeka Robka. Po dvoch mesiacoch sa stal dvojnásobným otcom Thomas Puskailer, ktorému sa taktiež narodil chlapček Jesse Jonah.

Najnovšie porodila Alexandra Pavlovič Hinková, ktorá sa stala prvýkrát mamou vo veku 40 rokov. Spoločne s manželom Vladom sa tešia z prvého potomka, pričom moderátorka priniesla do partie ďalšieho chlapčeka. ,,Máme sa dobre, malý je úžasné dieťa, ktoré väčšinu dňa zatiaľ spí, ale keď sa ozve, tak to naozaj stojí za to a počuje ho celá pôrodnica,“ napísala na sociálnej sieti.

Sympatická krátkovláska prezradila, že synček sa narodil s váhou 3 220 gramov a dĺžkou 50 centimetrov. Chlapček dostal meno po svojej mame, hoci len v skrátenej verzií – Alex. ,,Je strašne zlatučký, úvodných 24 hodín je úžasných, takže si to naozaj užívam,“ povedala nadšená prvorodička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/sasha.pav.hinky