Známa slovenská moderátorka, ktorá patrí k najkrajším ženám nášho šoubiznisu, momentálne veľmi trpí. Za krátku dobu totiž rapídne schudla, a dokonca jej padajú vlasy. Kráska priznala vážne zdravotné problémy.

Známa slovenská moderátorka Mária Zelinová bola až donedávna kolegyňou Jasminy Alagič a pravidelne sa objavovala vo Fashion TV. Minulý rok však presedlala v kariére na moderátorku vo Fun rádiu a dnes sa poslucháčom prihovára zo správ či dopravného servisu.

Kráska, ktorá patrí k najkrajším v našom šoubiznise, však momentálne veľmi trpí. Na Instagrame totiž priznala, že ju trápia zdravotné problémy, ktoré sa podpísali aj na jej vzhľade. Mária schudla v krátkej dobe až 7 kilogramov a padajú jej vlasy. Za všetkým je pritom potravinová intolerancia. „Schudla som aktuálne 7 kg. Tak trochu nedobrovoľne. Zo zdravotných dôvodov som musela zo dňa na deň zmeniť stravu. Toľko intolerancií na potraviny mám, že ryža, cuketa, cvikla aťd sa u mňa točí v kuchyni na dennom poriadku. Ak nepočítam vajíčko či mäso raz za mesiac, som vegánka,“ zdôverila sa fanúšikom s nepríjemnou novinou.

Svoj stav však neberie tragicky a snaží sa všetko vidieť s nadhľadom. „Uvidíme, čo budem hovoriť na Vianoce a hlavne jesť!!! Ak neschudnem teda do priesvitna. Len dúfam, že to chudnutie prestane. Lebo už si hľadám zadok aj vlasy,“ zúfa si blondínka, ktorá však verí, že sa z toho dostane.  

Fotka, na ktorej má Mária výrazne chudú postavu >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/mariazelinova, YouTube/Fashion TV czech&slovak