Polícia Slovenskej republiky upozornila verejnosť na konanie istej ženy z okresu Hlohovec, ktorá vykonávala pracovnú činnosť značne podgurážená. Lekárnička obsluhovala zákazníkov pod vplyvom alkoholu, pričom jej namerali alarmujúce 3 promile!

Muži zákona boli koncom pracovného týždňa privolaní do jednej z lekární v Hlohovci, kde pracovníčka vykonávala pracovnú činnosť pod vplyvom alkoholu. Na predmetné upozornil jeden zo zákazníkov, ktorý ešte počas pracovnej doby privolal políciu. Približne hodinu pred záverečnou jej v dychu namerali 1,41 a neskôr 1,33 ml/l alkoholu, a teda 3 promile. Opitá žena vo veku 58 rokov bola okamžite prevezená do cely policajného zaistenia.

V tzv. super rýchlom konaní ju poverený policajt obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. O jej vine a treste sa bude rozhodovať v najbližších hodinách. Žena už bola v minulosti obvinená za alkohol. V roku 2016 ju policajti rovnako zadržali v lekárni, v jednej menšej obci. Teraz jej opäť hrozí v zmysle zákona trest odňatia slobody až na 1 rok,“ uviedla polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia