Tento veľmi nádejný a talentovaný mladý gólman dal o sebe vedieť znova a to na aktuálnom šampionáte Euro Hockey Challenge 2018, konkrétne v zápase proti Nemecku, v ktorom pustil iba jediný gól a naši chlapci tak vyhrali 2:1.

Meno Denis Godla je pre niektorých fanúšikov zatiaľ len čerstvou novinkou ale je pravda, že tento brankár zodpovedný za výhru proti Nemecku má za sebou veľký úspech z roku 2015, kedy ešte reprezentoval juniorov. Dodnes si mnohí pamätajú jeho perfektný výkon zo šampionátu juniorov a hlavne to, ako mu celý štadión zaplnený prevažne kanadskými fanúšikmi skladal nekončiace ovácie. Nikoho teda neprekvapil fakt, že na majstrovstvách juniorov vyhral ocenenie za najužitočnejšieho hráča.

Vráťme sa ale do súčastnosti a k otázke nominácie na MS 2018. Denis Godla tentokrát už dostal príležitosť reprezentovať mužov, no zatiaľ iba na európskom pohári. Pri svojom debute síce inkasoval nešťastný gól, ale následkom toho sa spamätal a proti Nemecku opäť ukázal, čo je v skutočnosti zač a že ide o nezlomný slovenský talent. Jeho nominácia je i napriek tomu ešte otázna no veríme, že fanúšikovia by ju určite uvítali. Aby ste mali lepšiu predstavu o akom gólmanovi je v skutočnosti reč, pozrite si nasledujúce video, ktoré vám vyrazí dych:

https://youtu.be/Q9qz10m6aAk

Zdroj/Foto/Video: pravda.sk | youtube.com