Slovenská speváčka, ktorá v druhej polovici novembra minulého roka otvorene prehovorila o svojej strastiplnej ceste za otehotnením, neskrýva nadšenie. 34-ročná rodáčka z Michaloviec sa totiž 4. marca stala čerstvou mamičkou, keď manželovi Tomášovi porodila dvojičky!

Hudobníčka Nika Karch má obrovský dôvod na radosť. Tvár obľúbenej švédskej skupiny Rednex, a taktiež bývalá vokalistka kapely Desmod, sa po boji za dieťatkom stala mamičkou dievčatka a chlapčeka, ktorí dostali mená Tamarka a Timotej. “Drobčekovia sú zdraví a už sa pýtajú domov k ockovi, Tomi, vydrž,” napísala hrdá speváčka.

Nie je pritom žiadnym tajomstvom, že spolu s manželom sa im nedarilo počať bábätko a napokon podstúpili umelé oplodnenie. “Úprimne, po prognózach lekárov som nečakala, že to dotiahneme aj do 36 týždňa a ja si budem môcť spraviť svoju pravidelnú jednomesačnú foto do koláže. Už teraz som na vás hrdá, ako ste to dali, deťúrence moje,” uviedla len pred pár dňami Nika, ktorá sa dnes teší z dvoch klbiek radosti. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nikakarch