Jedna z najúspešnejších hudobníčok domácej scény prežíva mimoriadny smútok. Sima Hegerová (25), ktorá uplynulý týždeň získala ocenenie najobľúbenejšej speváčky nielen v ankete Social Awards Slovakia, ale aj Ruka Hore Awards, prišla v jeden deň o milovaného otca i babičku.

Sima Hegerová je aktuálne na výslní domácej hudobnej scény, pričom fanúšikovia jej vyjadrujú mimoriadnu podporu. Aktuálne najobľúbenejšia speváčka slovenského šoubiznisu sa len pred okamihom prihovorila svojim fanúšikom, s ktorými sa podelila o smutnú správu.

„Tati, ľúbim ťa!!! Budeš mi strašne chýbať. Je toľko vecí, čo som ti nestihla ešte povedať, toľko miest, kam som ťa nestihla vziať, ale viem, že ty to vieš, že ma vidíš a že budeš dávať na nás tam zhora pozor. Raz sa stretneme, aj keď už nie na tomto svete,“ napísala emotívne speváčka.

Ako dodala, jej otec mal skonať v sobotu, a teda v ten istý deň ako aj jeho mama, Simina milovaná babička. „Budete nám obaja chýbať. V našich srdciach budete žiť navždy!“ uzavrela popis k fotografii z detstva. Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/simonahegerova, baluchova_photo