Známa slovenská speváčka konečne porodila a môže sa tak tešiť zo svojho rozkošného synčeka Riška. Jeho príchod na svet však vôbec nebol jednoduchý a po hororovej dráme skončili na oddelení JIS na Kramároch. Našťastie, všetko dobre dopadlo.

Známa slovenská speváčka Suzie Hroncová konečne porodila svojho synčeka Riška, ktorý prišiel na svet 6. júna. Spolu s partnerom Richardom sa zo svojho drobca nesmierne tešia, no jeho príchod na svet poznačila hororová dráma, ktorá sa skončila na jednotke JIS na Kramároch. Tehotenstvo pritom pred fanúšikmi dlhú dobu úspešne tajila.

“Konečne sme doma! Bola to nekonečne DLHÁ a veľmi ŤAŽKÁ CESTA! Veľmi pekne ĎAKUJEME p. PRIMÁRKE a celému jej kolektívu na JIS-ke na KRAMÁROCH! Sme nesmierne ŠŤASTNÍ a VĎAČNÍ, že ste nám po neúspešnom pôrode v Sanatoriu Koch dali na Kramároch takto krásne naše bábätko do poriadku! Budeme na VÁS KAŽDÝ DEŇ MYSLIEŤ!!!” znejú hrôzostrašné, no zároveň vďačné slová, ktoré naznačujú, že pôrod vôbec neprebehol hladko.

Ešte viac informácii vnášajú do ťažkého pôrodu aj ďalšie slová Suzie na sociálnej sieti: “Bola som toho názoru a presvedčená o tom, že bábo má prísť na svet vtedy, keď sa pýta. Že len ONO vie ten správny termín. Avšak lekári ma uistili, že po “termíne” už dlho v brušku nemôže ostať, lebo to môže zdravotne zle dopadnúť a môže aj umrieť. Tak sa rozhodli ma v stredu hospitalizovať a začať vyvolávať pôrod,” napísala. Dôležité však je, že synček aj mamina sú v poriadku a radosť z nich neskrýva ani novopečený otecko: “Náš malý princ, ďakujem Zuzke a Bohu za to, že je tu a že sme,” dodal rozcítene Richard.

Zdroj │ Foto: Instagram/richard.bucan41, suziehroncova