Známa slovenská speváčka sa po protestoch organizovaných stranou Smer rozhodla podporiť iniciatívu Dokončime očistu štátu. V rozhovore pre jeden z mainstreamových portálov prezradila svoj názor na viacerých predstaviteľov bývalej vlády.

Po zverejnených nahrávkach z chaty, ako aj viacerých protestoch organizovaných stranou Smer, sa rozhodla hudobníčka a speváčka Dorota Nvotová iniciovať podujatie Dokončime očistu štátu, ktorého je zároveň tvárou. V rozhovore pre portál Aktuality priznala Marekovi Vagovičovi, aké sú jej momentálne pocity.

Pamätám si, že keď zavreli tých štyroch policajtov a Fico prišiel k prezidentke sa vyhrážať ulicou, tak na mňa došlo také že: nie ty, ja! Že prečo by mali oni ísť do ulíc? Veď my tu normálne chceme slušne žiť,“ spomína na pohnútku, ktorá ju prinútila konať.

Keď som to videla, nemohla som zaspať. Fico s Kaliňákom patria do basy! Nezabúdajme na Jána a Martinu, musíme Slovensko zbaviť všetkých svinstiev z éry Smeru,“ pripomína Dorota, ktorú aktuálna situácia znechucuje. A hoci sa podľa nej hýbeme smerom dopredu, stále existujú aj protichodné sily. „Vidím, že nejaká očista prebieha, čo je super, ale proste vidím aj nejaký ten protiťah, jednoducho tá chobotnica sa snaží prestrkovať tie chápadlá, kam sa dá,“ dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: YT/Aktuality.sk, FB/Robert Fico