Začiatkom augusta tohto roka sa na verejnosti prevalila informácia, že sympatická speváčka Veronika Strapková, ktorú fanúšikovia spoznali vďaka šou The Voice Česko Slovensko v roku 2014, sa vydala. 30-ročná hudobníčka si v prvý augustový deň zobrala za manžela svojho dlhoročného partnera Filipa, pre ktorého si pripravila aj jedinečné prekvapenie.

Vždy pozitívne naladená speváčka Veronika Strapková povedala svoje životné “áno” partnerovi Filipovi začiatkom augusta v jednom z nitrianskych hotelov, kde im robili spoločnosť najbližší rodinní príslušníci a priatelia. Práve pred všetkými zúčastnenými venovala čerstvá pani svojmu dnes už manželovi jedinečný dar, ktorý dojal všetkých prítomných k slzám.

„Počas svadobných príprav som rozmýšľala čo také by som mohla darovať manželovi, čo si nevie kúpiť sám. A napadlo mi, že ak mu zložím pieseň a spoločne si na ňu zatancujeme pred svojimi blízkymi, môžem mu tým vyjadriť, čo k nemu cítim najlepšie ako viem,“ uviedla k skladbe, ktorá je jej autorskou výpoveďou, pričom s hudobnou zložkou jej pomáhal Dávid Szabo.

„Veľmi som mu chcela niečo pekné povedať a takouto formou tiež poďakovať, ale som v takýchto situáciách pomerne veľký plačko a tak mi ako najlepšia alternatíva pripadala forma dopredu nahratej piesne,” dodala na margo piesne, ktorú sa napokon rozhodla zverejniť aj s jedinečným videoklipom. “Po úvahe som si povedala, že ak sa nájde čo i len jeden pár, ktorému sa bude tiež hodiť na ich deň, bude pieseň robiť radosť aj ďalej. A to je predsa to krásne,“ dodáva speváčka o dôvodoch prečo sa rozhodla pieseň publikovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: YouTube