Známa slovenská speváčka, ktorá má vždy úsmevov na rozdávanie, priznala pred časom trpkú pravdu. V uplynulých mesiacoch prekonala takzvanú bielu rakovinu kože, ktorá ju dohnala do nemocnice pod nôž. Musela si nechať vyrezať časť pokožky tváre.

Obľúbená a energická Eva Máziková (71), ktorá nedávno odhalila detaily o konflikte so zosnulou Ivetou Bartošovou, vždy srší dobrou energiou a humorom. Aj ona však priznala, že si pred časom prešla náročným obdobím. Speváčke totiž lekári diagnostikovali takzvanú bielu rakovinu na koži. Ako uviedla pre Šarm, ochorenie zbadala, keď sa jej na tvári začala objavovať biela škvrna.

Biela rakovina je predrakovinový stav, takže tuto na líci som mala veľký problém. A ten už bolo taký, že keď sme napríklad fotili, už mi to miesto na tvári museli niečím prelepiť, lebo to už nebolo pekné. Tak som to dala na poriadok. Riešila som to počas korony, lebo som nosila rúško a nikto mi tvár, na ktorej mi spravili zákrok, nevidel,” priznala na rovinu.

Eva tiež priblížila, že jej biele miesto museli chirurgicky vyrezať a aktuálne si zasiahnutú oblasť ošetruje špeciálnym krémom. Lekárka, ktorá má speváčku na starosti, jej však povedala, že riziko rakoviny by malo byť zažehnané. “A ona to videla a povedala, že ešte to tam je, ale už je to v poriadku, ale musím sa, ako hovorím, poctivo krémovať,” dodala. Problém na tvári má byť podľa jej slov dôsledkom slnenia a genetiky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: IG/evamazikovaofficial, Televízia Markíza