Z Dominiky Starej, ktorú Česko a Slovensko spoznalo ešte ako talentovanú tínedžerku z prvého ročníka spoločnej Superstar, je už vydatá pani. Speváčka povedala svoje životné “áno” ešte počas januárového lockdownu v úzkom kruhu, pričom v máji si svadbu zopakovala už aj so svojimi najbližším.

Dominika Jurena pôsobila dlhé roky v zahraničí, kde si chcela splniť svoj spevácky sen, no napokon sa predsa len vrátila na Slovensko. Práve tu spoznala svoju spriaznenú dušu, manžela Michala, ktorému povedala svoje životné “áno” hneď dvakrát. Na druhej svadbe, ku ktorej došlo v máji tohto roka a hudobníčka tu mala už všetkých svojich najbližších, prekvapila predovšetkým svojich rodičov, keď im venovala skladbu plnú emócii.

“Rozprestrieť krídla a vyletieť z hniezda nie vždy ľahko sa dá, vpred k novým výškam a na krásne miesta, no v srdci navždy vás mám,” spievala Dominika mame a otcovi do hudby známej oscarovej skladby Shallow od speváčky Lady Gaga a herca Bradleyho Coopera. Ako napokon priznala, najväčšie obavy mala z toho, že sa v polovici piesne rozplače.

“Ak sa ma niekto raz opýta, aký mám vzťah s mojimi milovanými rodičmi, pustím mu toto video.. Vystihuje naozaj všetko.. Nádherné detstvo. Podporu. Súdržnosť. A nekonečnú lásku. Verím, že raz budem mať možnosť oplatiť vám obom aspoň časť z toho, čo ste mi dali a stále dávate.. Na oplatenie všetkého by mi nestačilo ani 5 životov.. Ďakujem, milujem vás,” uviedla speváčka s videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/havranphoto, dstaraofficial