Slovenská speváčka si úzkostlivo stráži súkromie, i keď pravidelne komunikuje so svojimi fanúšikmi. Najnovšie sa im zverila s úžasnou novinkou, ktorou poriadne prekvapila. Už pár dní je z nej totiž vydatá pani, pričom nemôže byť šťastnejšia.

Na začiatku roka 2019 sa prevalil vzťah speváčky Simy Martausovej a herca Juraja Baču. Ich románik však netrval dlho, no éterická kráska neostala dlho sama. Začala sa totiž stretávať s moderátorom Michalom Magušinom, ktorý mal istého času pod taktovkou jojkársku diskusnú reláciu Na hrane.

Obaja sú nábožensky založení ľudia, vďaka čomu sa im zrejme nechcelo spolu žiť “bez papiera“. 33-ročná pesničkárka sa totiž pochválila svadobnými fotografiami. ,,Môj milý je môj a ja som jeho. Láska je mocná ako smrť. Ani veľké vody ju neuhasia a rieky ju neodplavia. Pieseň piesní. Je darom od Boha spoznať človeka, s ktorým chcete stráviť celý život a navzájom sa ťahať v láske k svätosti,“ napísala na sociálnej sieti.

Rodáčka z Považskej Bystrice taktiež oznámila, že si vzala manželovo priezvisko. ,,Vyslúžili sme si sviatosť manželstva a je mi cťou volať sa Simona Magušinová. Toto meno bude aj moje “umelecké“, preto ak objavíte album, klip alebo koncert, kde to bude napísané, budem to ja. Súkromie aj naďalej veľmi odhaľovať nebudem, ale chcela som sa s vami o túto radosť podeliť a poprosiť vás, aby ste sa za nás občas pomodlili,“ dodala Sima.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Sima Martausová  |  Foto: FB/Sima Martausová, Kristiana Vavreková, IG/katarinaknechtovaofficial, zuzanasmatanova, TV Markíza