SIMA, jedna z najúspešnejších slovenských raperiek súčasnosti, sa stala idolom mnohých teenageriek, keď ku koncu uplynulého roka vydala svoj prvý štúdiový album ,,Femina”. Práve z neho pochádza rovnomenný singel, ktorý v týchto dňoch vychádza v úplne novej upravenej verzii!

Každé dievča sa skôr či neskôr stane ženou, s čím je, samozrejme, spojené aj využívanie intímnej kozmetiky. Jedna z najznámejších značiek na trhu sa tentokrát spojila s 22-ročnou Trnavčankou Simou, ktorá pre nich nahrala skutočne jedinečnú reklamu.

Po neoriginálnych spotoch bežiacich žien v bielych nohaviciach po parkoch, kinách či uliciach, prichádza moderná Sima, ktorá urobila reklamu na doplnky, nevyhnutné pre každú ženu, absolútne jedinečne!

„Strašne sa z tejto spolupráce teším, pretože to nie je tá typická reklama, na akú ste zvyknutí na instagramoch rôznych influencerov. Chodí mi množstvo ponúk na reklamy, no táto je pre mna výnimočná ? Always je značka, ktorú ako jedinú používam od začiatku svojej “ženskej vyspelosti”… Ich novinka sú Always Platinum, ktoré maju dokonca fialové balenie – čo je farba môjho albumu,“ uviedla nadšená speváčka na sociálnej sieti. A že je naozaj skvelá!

Sima- Always

Originál singla Femina

Zdroj: YouTube