Slovenská speváčka skončila s EMBÓLIOU v nemocnici: Tvrdý ODKAZ!

Dátum:

Známa slovenská speváčka a aktivistka skončila počas svojej zahraničnej cesty v nemocnici. S nebezpečnou pľúcnou embóliou bojovala o život a ani momentálne sa necíti najlepšie. Cez sociálnu sieť poslala tvrdý odkaz antivaxerom ako aj vláde. 

Dorota Nvotová, ktorá nedávno poslala odkaz Ficovi, patrí k umelkyniam, ktoré otvorene hovoria o pandémii ako aj očkovaní, ktoré sama už dvakrát podstúpila. Počas svojej poslednej cesty do Nepálu však musela doslova bojovať o život. Pľúcna embólia, ktorá ju ohrozila počas spánku na hotelovej izbe, ju dostala na nemocničné lôžko. Lekári v tamojšej nemocnici speváčku zachránili, no napokon musela niekoľko hodín ostať uväznená v čakárni, keďže poisťovňa robila prieťahy.

Teraz varuje Slovákov, aby v prípade, že veľa fajčia, navštevujú vysokohorské prostredie, alebo berú antikoncepciu, užívali aj niečo na riedenie krvi. Zároveň poslala tvrdý odkaz antivaxerom: „Poprosím všetkých, aby moju pľúcnu embóliu prestali zneužívať na svoje antivax bludy. Som tuhý fajčiar, často lietam a chodím do nadmorských výšok. Takmer všetci mi pomreli na infarkty. Čiže aj genetika. Očkovaná som bola naposledy v máji, keď sa vrátim, čaká ma tretia dávka a pôjdem na ňu aj napriek embólii, pokiaľ mi to lekári odporučia,“ uviedla.

Dorota sa aktuálne musí rozhodovať, či priletieť v zlom zdravotnom stave na Slovensko a riskovať nákazu Covidom, alebo ostať v Ázii, no bez ďalších vyšetrení. Rozhorčená poslala odkaz aj politikom: „Možno budem patriť medzi tých, čo si nebudú môcť dať tretiu dávku. Týmto ďakujem všetkým, čo si nedali ani tú prvú. Bojím sa ísť domov. Ďakujem politikom, že si varia polievočku na dobrovoľne neočkovaných a zbierajú budúce hlasy – namiesto toho, aby ich zavreli doma alebo povinne očkovali a nás nechali žiť. Nielen Boris, všetci ste drahá nevesta. Stojíte životy aj slobodu,“ odkázala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/nvotovadorota

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...