Svet sa neprestal točiť ani s príchodom nového roka a pozitívne prípady koronavírusu pribúdajú vo väčších množstvách ako kedykoľvek predtým. Sprísnenia opatrení dali do vývrtky zamestnancov, podnikateľov, veriacich aj lyžiarov, umelci to však tiež nemajú jednoduché. Svoje si o tom povedala aj známa slovenská speváčka Dominika Mirgová!

A nadávkami rozhodne nešetrila! Dominika Mirgová sa zo skromnej blondínky z čias Superstar rozhodla vymaniť a posledné roky sa snaží zaujať aj Slovákov mimo fanúšikovskej základne speváckej súťaže. Obnažené fotografie, odvážne videoklipy aj ostrý slovník nie sú mladej mamičke cudzie, tentokrát sa bez servítky vyjadrila k novým pravidlám!

Dominika Mirgová sa ako umelkyňa stala rozhodne jednou z tých, ktorých pandémia koronavírusu zasiahla najviac. Mnohí podnikatelia, zamestnanci, gastro, cestovný ruch aj umelci sú totiž ťažko skúšaní osudom vypadnutia príjmu.

Speváčka na sociálnej sieti vybuchla a toto si myslí o sprísnení opatrení. „Toto je jedna veľká obmedzenosť SLOBODY! Nemali ste otvoriť lyžiarske strediská, kostoly… Ku*va, kde to žijem? ‚Po týchto opatreniach sa už vrátime k normálnemu spôsobu života,‘ blaa, blaa, toto sľubujete už ROK! Len nám chcete zalepiť oči. Nemám k tomu lepší názor. Je mi smutno. Samozrejme ma mrzí, do akej formy sa tá pliaga rozrástla, ale toto ľuďom robiť nemôžete,“ hodnotí situáciu Dominika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/dominikamirgovaofficial