Kým kedysi hviezdila na predvádzacích mólach či v dievčenskej kapele Forsomeone, teraz prichádza nielen s novým menom, ale aj skladbou. Krásna Slovenka Alžbeta Ferencová (27) dala svojej tvorbe absolútne svieži rozmer, pričom sa v týchto dňoch pochválila fantastickou novinkou.

Exotická kráska Alžbeta Ferencová nie je na slovenskej hudobnej scéne žiadnym nováčikom. Kučeravá brunetka, ktorá kedysi pôsobila v dievčenskej kapele Forsomeone i so speváčkou Ronie, ktorá nedávno vydala singel s Majkom Spiritom, sa vrhla na sólovú dráhu.

S novým vlasovým zostrihom a pod novým menom Zea sa prihlásila o pozornosť so skladbou „Out Of Touch, ktorú dopĺňa zmyselný videoklip. “Vždy som mala silný vzťah k vizuálu, milujem kreatívu okolo videoklipov, sama som si robila set design, styling, choreografiu, presne som vedela, aký chcem make up, aké chcem zábery. Mám šťastie, že sa mi podarilo splupracovať s ľuďmi, s ktorými sme v tomto smere na jednej vlne, chalani z Forwardcreatives sú perfektní, spolupráca bola dokonalá,” uviedla Alžbeta, ktorá je autorkou skladby.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/this.is.zea