Zo sympatickej speváčky, ktorú slovenskí fanúšikovia spoznali ako 16-ročnú tínedžerku, je dnes vydatá pani! Dominika Stará (27), ktorá prerazila v roku 2009 v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, povedala svoje životné áno snúbencovi Michalovi.

Dvojica vstúpila do manželského zväzku v piatok (22. januára) v rímsko-katolickom kostole v Šamoríne po približne ročnom vzťahu. Aj keď musela byť svadba v dôsledku prísnych protipandemických opatrení len v úzkom kruhu najbližších, mladomanželia už teraz plánujú veselicu, ku ktorej by malo dôjsť v máji tohto roka.

“Deň, kedy sa realita stala krajšou ako ten najúžasnejší sen,” napísala k fotografii na sociálnej sieti čerstvá nevesta, pričom vo svoj deň D vyzerala skutočne pôvabne. Ako dodala, jej svokra je z Lúčnice, a tak nechýbalo ani pravé čepčenie vo važeckom kroji. “Neskutočne ma prekvapili.. Svadba snov je slabý výraz na to, čo sa včera udialo.. Všetkým zainteresovaným z celého srdca ĎAKUJEME!” nešetrila nadšením Dominika. Srdečne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dstaraofficial, havranphoto