Šoubiz Slovenská Superstaristka sa zasnúbila: Prvá fotka v svadobných šatách!

Slovenská Superstaristka sa zasnúbila: Prvá fotka v svadobných šatách!

V roku 2009 spoznali diváci prvého ročníka šou Česko Slovensko hľadá Superstar množstvo spevákov, ktorí dnes patria medzi ostrieľané hviezdy domácej hudobnej scény. Okrem Moniky Bagarovej, Bena Cristovao, Martina Chodúra či Thomasa Puskailera sa do finále prebojovala aj útla blondínka Dominika Stará, z ktorej bude už onedlho vydatá pani!

Dominika Stará (26) sa stala najúspešnejšou ženskou speváčkou prvého ročníka spoločnej Superstar, kde rodáčku z Dunajskej Stredy porazili už len Miro Šmajda a víťaz Martin Chodúr. Sympatická blondínka napriek úspechu nerozvíjala svoju kariéru na Slovensku, ale šťastie odišla skúsiť priamo za veľkú mláku, kde vydala niekoľko singlov. Po rokoch v zámorí sa však vrátila späť, kde dostala okrem možnosti pracovať po boku Igora Matoviča aj inú ponuku.

Ako totiž priznala pred svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti, jej priateľ, ktorého totožnosť nie je známa, ju požiadal o ruku! „Si to najúžasnejšie, čo ma v živote postretlo.. Si stelesnením všetkých mojich modlitieb.. Denne ďakujem Pánu Bohu za to, že spojil naše cesty. Neviem sa dočkať spoločného života s TEBOU! Už len necelých 11 mesiacov nás delí od toho, aby sme v kostole pred Pánom zložili prísahu a bude zo mňa Tvoja žena. Konečne Ťa môžem oficiálne nazývať mojim snúbencom,“ napísala nadšená Dominika.

Aby toho nebolo málo, o pár hodín neskôr zverejnila i fotografiu zo svadobného salóna v Seredi, kde si skúšala vysnívané šaty. K fotografii čerstvá snúbenica napísala, že svadba je naplánovaná na rok 2021, pričom ju chcú prežiť v pokojnej atmosfére v kruhu najbližších. „A áno, mám už aj šaty. Nie, tieto to nie sú, ale toto je jediná foto, ktorú videl aj môj snúbenec, tak ju sem môžem dať,“ zasmiala sa budúca nevesta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dstaraofficial

Exit mobile version